Vodeodolné ochranné rúško

-41% Vodeodolné ochranné rúško

Toto vode odolné rúško sa skvele prispôsobí vašej tvári a bude vašim spoločníkom v tejto neľahkej situácií. Vyvýšená časť v okolí úsť a nosa, Vám zabezpečí lahšie dýchanie. Rúško je precízne vytvarované v nosovej časti, a tým pádom vám nezavadzia vo výhľade.

Materiál: Zdravotne nezávadná, netkaná, antibakteriálna textília. Odolná voči prachu, vírusom, alergénom a vode.

Povrch masky tvorí zosilnená vode odolná netkaná textília. Vo vnútri sú dve vrstvy zosilnenej nanomembrány a poslednú vnútornú vrstvu tvorí jemná netkaná textília.

Masku kvôli vodeodolnosti nie je možné prať ani žehliť na vysokých teplotách. Na údržbu masky budete potrebovať vlhku utierku a dezinfekčný prostriedok na baze alkoholu (čím vyššie percento alkoholu tým lepšie). Prípadne znečistenie na vonkajšej strane masky jednoducho zotrieme vlhkou handričkou. Vnútornú časť čistíme dezinfekčným prostriedkom na baze alkoholu. Masku je potrebné postriekať a nechať zaschnúť. Masku je možné dezinfikovať aj UV svetlom. Prípadne je možné rúško opláchnuť jemne vo vode. S rúškom je potrebné pri čistení zaobchádzať opatrne aby nedošlo k poškodeniu.

Rúško ma nastaviteľné  gumičky. Gumičky sú vyrobené z jemnej textílie, ktorá netlači a je príjemná na dotyk.

Veľkosť: 14,5x17 cm
Farba: Modrá, Sivá a Čierna

  Napísať recenziu

  Poznámka: HTML nie je preložené!
                 

  • Views: 1351
  • Kód produktu: product-4325
  • Dostupnosť: Skladom
  0 Product(s) Sold
  • 16.99€
  • 9.99€

  Dostupné možnosti