Certifikované testy na koronavírus MedicalSystem - 25ks testov

-50% Certifikované testy na koronavírus MedicalSystem - 25ks testov

Negatívne výsledky nevylučujú infekciu COVID-19 a nemali by sa používať ako jediný základ pre prijímanie rozhodnutí o liečbe alebo iných rozhodnutí týkajúcich sa liečby pacienta.


Doteraz existuje u ľudí 7 druhov ľudského koronavírusu (HCoV), ktoré spôsobujú respiračné choroby: HCoV-229E, HCoV-OC43, HCoV-NL63, HCoV-HKU1, SARS-CoV, MERS-CoV a SARS-CoV-2, je dôležitým patogénom spôsobujúce respiračné infekcie u ľudí. Medzi nimi je SARS-CoV-2 nový kmeň kmeňov koronavírusov, ktorý spôsobuje COVID-19, ktorý sa u ľudí nikdy predtým nevidel. Klinické prejavy COVID-19 sú systémové príznaky, ako je horúčka a únava, sprevádzané suchým kašľom a dýchavičnosťou atď., Ktoré sa môžu rýchlo vyvinúť na ťažkú ​​pneumóniu, zlyhanie dýchania a závažné poruchy dýchania. Núdzový stav, septický šok, zlyhanie viacerých orgánov, závažné poruchy metabolizmu kyseliny na báze atď. Sú dokonca život ohrozujúce.


Všeobecne platí, že telo môže po infekcii vírusom vytvárať protilátky IgM a IgG. Hladiny IgM sa zvyčajne začínajú zvyšovať do 1 týždňa od prvej infekcie a vrchol dosahujú do 2 až 3 týždňov. IgG sa objavuje neskôr ako IgM, zvyčajne okolo 14 dní po infekcii, dosahuje vrchol za 5 týždňov a môže trvať 6 mesiacov alebo dokonca rokov. Obdobie rekonvalescencie pacienta je štyrikrát alebo viac, dlhšie ako výskyt titrov IgG v akútnej fáze alebo, ak je skrátené, má klinický diagnostický význam pre vírusovú infekciu.


Viac informácii o teste - Testovacia súprava COVID-19 IgM / IgG (IgM / IgG) je kvalitný imunologický test na laterálny prietok na detekciu protilátok IgM a IgG proti SARS-CoV-2 v ľudskom sére, plazme alebo v krvi. V opísanom teste sú monoklonálna protilátka proti ľudskému IgM a monoklonálna protilátka proti ľudskému IgG oddelene pokryté oblasti testovacej línie testovacej kazety. Počas testu vzorka reaguje s rekombinantnými antigénmi SARS-CoV-2, ktoré sú označené na latexových časticiach. Zmes migruje po membráne a reaguje s protilátkami proti ľudskému IgM a / alebo ľudskému IgG na membráne a vytvára jednu alebo dve farebné čiary v testovacích oblastiach. Farebná čiara v jednej alebo oboch testovacích oblastiach označuje pozitívny výsledok. Ak bol test vykonaný správne, vždy sa v kontrolnej oblasti objaví farebná kontrolná čiara.


Dôležité informácie!

1, Pred vykonaním testu si prečítajte všetky informácie uvedené v pribalenom letáku.

2, Výrobok je určený iba na profesionálne diagnostické použitie (lekár, laboratórium alebo firma ktorá sa tomu venuje ), nieje vhodný na domáce testovanie! Nepoužívajte po dátume exspirácie.

3, Test musí zostať v zapečatenom vrecku až do použitia.

4, Správne skladovanie a preprava vzoriek je pre vykonanie tohto testu rozhodujúca.

5, Všetky vzorky by sa mali považovať za potenciálne nebezpečné a mali by sa použiť postupy pre zaobchádzanie s infekčnými agensmi.

6, Pri testovaní vzoriek by ste mali nosiť ochranný odev, ako je laboratórny odev, jednorazové rukavice a ochranné okuliare.

7, Použité testy sa musia zlikvidovať v súlade s národnými predpismi.

Obsah balenia:

- Návod na použitie

- 25 samostatných zapečatených vriec, z ktorých každý obsahuje:

 • 1 x testovacia kazeta
 • 1 x taška so sušičkou

- 25 kvapkadiel na jedno použitie

- Nádobka (2 x 3 ml)

Potrebné materiály nezahrnuté v rozsahu dodávky

 • Vzorkové skladovacie nádoby
 • Odstredivka (len pre plazmu)
 • Stopky
 • Lancety (len pre krv od prsta na prúžku)


Skladovanie a trvanlivosť

Uchovávajte balené pri izbovej teplote alebo v chladničke (2 - 30 ° C). Test je stabilný do dátumu exspirácie vytlačeného na zapečatenom vrecku. Skúška musí zostať v uzavretom vrecku až do použitia. NEZMRAZUJTE. Nepoužívajte po dátume exspirácie. Pufrový roztok by sa mal po použití utesniť. Chráňte pred teplom.

  Napísať recenziu

  Poznámka: HTML nie je preložené!
                 

  • Views: 517
  • Kód produktu: product-4364
  • Dostupnosť: Skladom
  0 Product(s) Sold
  • 599.99€
  • 299.99€